„CYFROWOBEZPIECZNI.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”

Z dużą radością możemy poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu pn. „CYFROWOBEZPIECZNI.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa” finansowanego ze środków budżetu państwa otrzymanych od Ministra Edukacji Narodowej w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015−2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach − „Bezpieczna+”.

Zgodnie z założeniami projektu w szkole zostanie zorganizowany Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego, który obejmie:

• spotkania Edukatora z dyrektorem szkoły
  • spotkania Edukatora z uczniami, uczennicami, nauczycielami i nauczycielkami szkoły, w  ramach tzw. „apelu”
  • warsztaty na wybrane tematy cyberbezpieczeństwa
  • spotkania Edukatora z dyrekcją, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły.

W efekcie przeprowadzenia przez Edukatora Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa Cyfrowego, szkoła zorganizuje spotkania z rodzicami.