509px-Herb Polski m

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

Komunikaty

Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2017-2018 .

Szanowni rodzice

Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2017/2018 do poszczególnych typów szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim.Szkoła Podstawowa , II, III klasa Publicznego Gimnazjum oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy funkcjonujące w naszym Zespole są przeznaczone dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną oraz zesprzężonymi deficytami rozwojowymi, w tym dzieci z autyzmem. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ofertą edukacyjną naszej szkoły. Placówka zatrudnia specjalistów posiadających kwalifikacje do wczesnego wspomagania rozwoju. Serdecznie zapraszamy.
Kontakt:
Sekretariat:52 - 388 - 26 - 86
Dyrektor szkoły:52 - 388 - 05 - 09
Pokój nauczycielski:52 - 388 - 22 -63
Pedagog szkolny:kontakt przez sekretariat
Pielęgniarki szkolne:kontakt przez sekretariat

ddddddddddddddddddddd