SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

Nauczanie stacjonarne

Szanowni Rodzice.

Od poniedziałku 19.04.2021 roku szkoła przechodzi na stacjonarne nauczanie, które będzie odbywać się w sposób tradycyjny. Do szkoły mogą przychodzić dzieci, które są zdrowe. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości co do zdrowia dziecka, proszę rodziców o pozostawienie dziecka w domu. Jeżeli dziecko przyjdzie do szkoły i będą jakiekolwiek wątpliwości co do zdrowia dziecka, będziemy takie przypadki odsyłać do domu. W takich momentach, dla dobra ogółu, proszę rodziców o wyrozumiałość i jak najszybsze odebranie dziecka ze szkoły. Dzieci z podejrzeniem o chorobę będą przebywały w izolatce.

W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej będę na bieżąco podejmować decyzje co dalszego funkcjonowania szkoły.

Dyrektor SOSW

Mariusz Czerwiński