Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 odbędzie się 19.06.2019 r. tj.środa o godz 9.00 na sali gimnastycznej -ul.Jeziorna 8Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami.

Strajk zawieszony

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że z dniem 27.IV. (od soboty) strajk nauczycieli w naszej szkole zostaje zawieszony. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i okazane wsparcie. Od poniedziałku 29.IV. zapraszamy wszystkich uczniów na lekcje wg.dotychczasowego planu. Jednocześnie przypominamy, że 1 i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od pracy, a dzień 2 maja jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych.

Kontynuacja strajku

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że kontynuujemy ogólnopolski strajk szkół. Jeśli  zapadnie decyzja w Zarządzie Głównym ZNP w Warszawie o zakończeniu lub przerwaniu strajku, natychmiast Państwa powiadomimy. Prosimy o wyrazumiałość w tej szczególnej dla szkoły sytuacji.

Kontynuacja strajku ogólnopolskiego

Szanowni Rodzice

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy niepedagogiczny naszej placówki kontynuują ogólnopolski strajk szkół. Strajk trwać będzie do odwołania przez Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego. W czasie strajku nauczyciele odstąpią od prowadzenia planowych lekcji. Szkoła nie będzie też w stanie zapewnić uczniom zajęć opiekuńczych.

Uprzejmie proszę o wyrozumiałość w tej szczególnej dla szkoły sytuacji.

Tel kontaktowy do dyrektora: 606 – 181 – 961