509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca o godz.9.00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście-przewodniczący Rady Powiatu Marek Chart, dyrektor oraz nauczyciele. Na początku pani M. Kaźmierska podsumowała osiągnięcia i dorobek szkoły za cały rok szkolny. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali krótką część artystyczną. Swoje talenty wokalno-taneczne zaprezentowali R. Palacz, E. Mróz oraz K.Kozielecki. Następnie pani dyrektor M.Niemyjska wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa ukończenia szkoły absolwentom kl.III Gimnazjum,kl.VIII oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w edukację i wspólnie spędzony czas w naszej szkole. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni także rodzice, którzy w minionym roku szkolnym współpracowali ze szkołą. Szczególne podziękowanie w postaci upominku za zaangażowanie w życie szkoły otrzymała pani p. Łucja Martyn. Nagrodę główną za szczególne zaangażowanie w życie szkoły, wzorowe zachowanie otrzymali Janowicz Maria oraz Ojdowski Marcin. Nagrodę Starosty za osiągnięcia sportowe na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim otrzymała Monika Wyrobek oraz Eryk Mróz.Nagrodę Wzorowego Ucznia otrzymali M.Piontkowska,J.Kozielecki i P.Abramczyk. Nagrodę za Osobowość Sportową otrzymała Monika Wyrobek.

Na koniec pani dyrektor pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do następnej klasy, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!