509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Najładniejszy zeszyt

Jak co roku, podsumowując swoją pracę uczniowie prezentowali swoje najładniejsze zeszyty. W tym roku na wystawę zgłoszono około 40 zeszytów z różnych przedmiotów. Komisja w składzie pani Renata Bodzińska, Hanna Czerwińska oraz Paweł Abramczyk miała wyjątkowo trudne zadanie ze wskazaniem zwycięzcy tego konkursu. Postanowiono więc przyznać trzy szczególne wyróżnienia dla Pawła Czajkowskiego, Oliwiera Pirowicza i Oliwii Błońskiej. Dodatkowo wyróżniono zeszyt Mateusza Wojasa, Huberta Siudę, Jakuba Kozieleckiego, Pawła Abramczyka, Oskara Engelbrechta , Michała Dubera, Damiana Kwiatka, Jana Bralla, Marcela Lesińskiego. Pozostali uczestnicy konkursu za udział również zostali nagrodzeni drobnymi słodkościami. Tegoroczna prezentacja zeszytów cieszyła się bardzo dużą popularnością, a same zeszyty były bardzo starannie i systematycznie prowadzone .