509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Wycieczka do Powiatowego Urzędu Pracy w Sępólnie Kraj.

Dnia 5 kwietnia uczniowie z klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z opiekunami p. H. Czerwińską i p. M. Żywicką udali się na wycieczkę do Powiatowego Urzędu Pracy w Sępólnie Kraj.Wycieczka miała charakter edukacyjny. Uczniowie zwiedzili budynek urzędu, zapoznali się z funkcjonowaniem wybranych wydziałów oraz zostali zapoznani z formami pomocy, jakich udziela urząd osobom bezrobotnym. Wszystkich informacji udzielił uczniom p. Piotr Bukolt – zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, który w rzetelny i dostępny sposób przedstawił zasady funkcjonowania urzędu.

Wycieczka była bardzo udana, stanowiła dla wszystkich jej uczestników ciekawe doświadczenie i źródło nowych informacji, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy p. Arturowi Żychskiemu za umożliwienie zorganizowania wycieczki oraz p. Piotrowi Bukoltowi za miłe przyjęcie młodzieży i poświęcony jej czas.