509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Konkurs „Wielkanoc Polska” 2019

W dniu 05.04.19r. został rozstrzygnięty konkurs „Wielkanoc Polska”, który odbywał się w naszej szkole. Jego organizatorami były panie M. Żywicka, K. Dudek, oraz R. Bodzińska. Dotyczył on wykonania pisanki i palmy wielkanocnej. Komisja w składzie p. M. Radomska p. K. Senska i W. Żłobecka przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:
w kategorii pisanka:

I miejsce B. Gierszewski i ex aequo D. Kwiatek

II miejsce kl. I – IV z.e.t. ( kl. p. M. Kaźmierskiej )

III miejsce O. Pyrc

Wyróżnienia:

  1. A. Krzemkowski

  2. F. Michalczewski

W kategorii palma:

I miejsce D. Bukalski i ex aequo kl. V, VI, VII z.e.t. ( kl. p. W. Skórczewskiej )

II miejsce N. Pubanc

III miejsce M. Lange

Wyróżnienia:

  1. M. Piontkowska

  2. O. Błońska

  3. M. Pankau

  4. J. Brall

  5. W. Lange

Należy podkreślić, że prace były bardzo ładnie wykonane, estetyczne i ciekawe. Ich autorzy wykazali się pomysłowością i zaangażowaniem. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy. Zapraszamy za rok.