509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Kawiarenkowe spotkanie z pasją-witamy wiosnę

Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie powitali wspólnym spotkaniem na auli szkolnej. Przypomnieli tradycje związane z pożegnaniem zimy, rozwiązywali krzyżówki, zagadki, śpiewali piosenki o tematyce wiosennej. Potem nastąpiło symboliczne topieniem Marzanny. Następnie rozpoczęło się „Kawiarenkowe spotkanie z pasją” pod hasłem „Witamy Wiosnę”.Uczniowie klas przysposabiających do pracy przygotowali bogate w pyszne desery menu oraz zadbali o wystrój auli szkolnej zamieniając ją w uroczą kawiarenkę. Zaproszony gość pani Monika Domaszek zaprezentowała piękne dzieła wykonane techniką origami. Uczniowie mieli okazję wspólnie wykonać w ten sposób tulipany i papierowe kubeczki. Po zakończeniu spotkania z gościem uczniowie oraz rodzice skorzystali z kawiarenki. Zamawiali smaczne desery i napoje. Kolejne kawiarenkowe spotkanie można zaliczyć do udanych.

Na zakończenie chętni wzięli udział w wiosennym karaoke.