509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Zdrowie i uroda-zajęcia z jogi

 Dnia 8 marca w „Dniu Kobiet” odbyło się uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej ,podczas którego przewodniczący Samorządu Uczniowskiego złożył życzenia wszystkim paniom i uczennicom naszej szkoły. Wręczone zostały również symboliczne bukiety kwiatów dla Pani Dyrektor, Pań pielęgniarek oraz dla Pań z administracji i obsługi szkoły.Następnie w ramach cyklu „Zdowie i uroda” dla wszystkich chętnych odbyły się zajęcia z jogi. Uczniowie chętnie, aktywnie i z dużym zaangażowaniem brali udział w tej formie aktywności fizycznej. Uczyli się technik oddechu, podstawowych figur jogi oraz rozciągania.

Zajęcia z tego cyklu cieszą się duża popularnością wśród uczniów i z pewnością będą kontynuowane.