509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Walentynki w Kamieniu Krajeńskim

W czwartek 14 lutego w Walentynki, nauczyciele pracujący w Kamieniu Kraj., zorganizowali dla wszystkich uczniów, absolwentów i mieszkańców Domu Pomocy Społecznej bal walentynkowo-karnawałowy. Panie poprzebierały się w czerwone stroje i założyły symbole walentynkowe. Była super zabawa, konkursy i poczęstunek. Wśród konkursów były: rzucanie piłeczkami do celu - serca, układanie puzzli w kształcie serca, wybór królowej i króla balu. Zdradzimy Wam tajemnicę, że królową balu została Ola Bettin, natomiast królem - Maciej Wryłka.

Jury oceniało taniec oraz wytrwałość. Specjalne wyróżnienie za taniec indywidualny oraz opiekę nad niepełnosprawnymi ruchowo koleżankami i kolegami podczas balu otrzymał nowy uczeń naszej szkoły- Kacper Chechła. Przesyłamy Walentynkowe pozdrowienia z Kamienia Kraj. dla wszystkich nauczycieli i uczniów.