509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Bal karnawałowy "Muzyka łączy pokolenia"

Tradycyjnie w piątek przed feriami zimowymi 11.01.2019 r. odbył się bal karnawałowy pod hasłem "Muzyka łączy pokolenia".Na imprezę przybyli  goście ze szkoły w Więcborku, którzy chętnie brali udział w konkursach i wspólnych tańcach. Z głośników płynęła muzyka z lat młodości naszych nauczycieli :E.Adamiak,I.Jarocka, IRA, ABBA, Modern Talking i inne, które przywróciły dawne wspomnienia. Nie zabrakło oczywiście przebojów na czasie: Z.Martyniuka "Oczy zielone", Weekend "Ona tańczy dla mnie" czy Alvaro Soler "Sofia". Uczniowie chętnie brali udział w różnych konkursach,tańczyli, wspólnie z nauczycielami śpiewali karaoke. Panie z kuchni przygotowały smaczny poczęstunek i pyszne ciasto drożdżowe.

O oprawę muzyczną zadbali uczniowie D.Kiedrowski i D.Wenda, a dawne przeboje z listy nauczycieli Sz.Wójcik.