509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Wizyta w Bibliotece Publicznej im.J.Iwaszkiewicza

    Dnia 04.12.2018r. grupa 15 uczniów naszej szkoły pod opieką  nauczycieli p. R. Bodzińskiej, p. M. Tafelskiej, p. A. Kłodzińskiej gościła w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie. Przywitała nas p. Lucyna Welka, która przygotowała dla uczniów  stanowiska komputerowe oraz Xboxy. Rozbudziło to w nich zainteresowanie technologią komputerową. Uczniowie poszerzali umiejętności użytkowania laptopa. Rozwijali umiejętności manualne w pracy z komputerem. Zapewniono różnorodność bodźców audiowizualnych, każdy z uczniów miał możliwość wyboru ulubionej bajki, filmu czy gry.

Uczniowie podejmowali decyzje, ćwiczyli pamięć, spostrzegawczość i koncentrację uwagi.  Przestrzegali reguł obowiązujących w grupie. Uczniowie współdziałali w zabawach i sytuacjach zadaniowych. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, uczniowie zgodnie współpracowali spędzając czas  aktywnie i ciekawie.Podziękowaliśmy Pani Lucynie za możliwość pracy z wykorzystaniem komputera w innej przestrzeni niż szkolna. Udaliśmy się również na pyszną pizzę do Fabryki Smaków.