509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

XXV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze

Dnia 25 października  w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyły się XXV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze. Naszą szkołę reprezentowała grupa teatralna "Chochliki", która zaprezentowała inscenizację muzyczno- teatralno-taneczną pt: ”Droga do wolności".Tematyka występów artystycznych innych wykonawców była bardzo różnorodna. Obejrzeliśmy programy wokalne, taneczne,przedstawienia teatralne a także kabaret . Program artystyczny w naszej szkole przygotowały p. K.Wargin oraz p. A. Kłodzińska. Wszyscy uczestnicy KIST otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek.

Zgodnie ze zwyczajem Kamieńskie Spotkania zakończyły się poczęstunkiem i zabawą taneczną.