509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Cyfrowobezpieczni- spotkanie z rodzicami

Dnia 28 września bieżącego roku szkolnego odbyło się zebranie z rodzicami, mające na celu kontynuację działań edukacyjnych w obszarze cyberpezpieczeństwa. Mentor szkoły zaprezentował film związany z tematyką spotkania oraz nowy materiał. Rodzice mieli okazję zadawać pytania w odniesieniu do nurtujących ich kwestii oraz utrwalić swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z cyberprzemocą i cyberbezpieczeństwem. 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu pn. „CYFROWOBEZPIECZNI.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa” finansowanego ze środków budżetu państwa otrzymanych od Ministra Edukacji Narodowej w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015−2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach − „Bezpieczna+”.