509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Ogólnopolskie Jesienne Biegi Przełajowe -Warszawa 2018

W dniach 21-22.09.2018 roku w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie Jesienne Biegi Przełajowe Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Do Warszawy pojechało dwoje zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskiem : Wiktoria Żłobecka i Eryk Mróz W Warszawie zgłosiły się reprezentacje 8 województw i na starcie stanęło około 70 zawodniczek i zawodników rywalizujących w czterech kategoriach. W kategorii dziewcząt młodszych 6 miejsce zajęła Wiktoria Żłobecka (rocznik 2002 i młodsi), Eryk Mróz zajął również 13 miejsce w biegu chłopców młodszych (rocznik 2002 i młodsi). Występ naszych zawodników można uznać za udany.

Zabrakło na tych zawodach Moniki Wyrobek, która mogła walczyć o medal ale postanowiła wziąć udział w Biegu Pamięci z Karolewa do Więcborka na dystansie 10 kilometrów. Nasza eksportowa zawodniczka w swojej kategorii wiekowej wygrała i zdobyła nagrodę finansową oraz nagrody rzeczowe. Gratulacje dla naszych biegaczy. Opiekun Mariusz Czerwiński.