509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Kolejne wakacje są już letnim wspomnieniem. Ostatnimi wolnymi chwilami mogliśmy się cieszyć kilka dni dłużej, bowiem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 nastąpiło w poniedziałek 3 września 2018r. Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się na sali gimnastycznej o godz. 9.00. Pani dyrektor Mirosława Niemyjska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, a w szczególności nowych uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zaczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz przypomnieniem rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 

Przedstawiona została organizacja pracy w nowym roku szkolnym oraz grono pedagogiczne. Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom życzymy owocnej pracy, wytrwałości i samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Rozpoczęcie roku szkolnego zakończyło się spotkaniem klas z wychowawcami.sc=15 /}