509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Jesienne spotkanie

Dnia 16 listopada 2017roku gościliśmy w naszej klasie uczniów szkoły w Więcborku, uczących się w zespole rewalidacyjno-wychowawczym pod czujnym okiem p. Danuty Gruszczyńskiej oraz w zespole edukacyjno-terapeutycznym pod okiem p. Anny Bonk. Jesienna szaruga za oknem nie zepsuła towarzyszących nam i naszym gościom nastrojów. Doskonale bawiliśmy się przy ulubionych piosenkach, tworzyliśmy do nich akompaniament perkusyjny, a przy znanej wszystkim muzyce z  "Deszczowej piosenki" sięgnęliśmy po parasole, które pobudziły naszą fantazję i wyobraźnię taneczną. Był też czas na relaks przy poczęstunku, wspólnej rozmowie oraz rysowaniu z wykorzystaniem techniki frotaż.  Wrażeń i emocji dostarczyły nam łamigłówki dla myślącej główki, czyli jesienne gry i zagadki. Miło było spędzić jesienny dzień wspólnie z rówieśnikami z zaprzyjaźnionej szkoły. Dziękujemy i do zobaczenia! 

Uczniowie klas I, III, IV i V zespołu edukacyjno -terapeutycznego wraz z wychowawczynią M. Kaźmierską