509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Zakończenie roku szkolnego 17/18.

Dnia 22 czerwca o godz.9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 .W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście-starosta sępoleński p.J.Tadych, dyrektor oraz nauczyciele. Na początku miało miejsce podsumowanie osiągnięć, dorobku szkoły za cały rok szkolny. Natomiast uczennica Marcelina Grabarska podsumowała działalność Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali również bogaty program artystyczny. Następnie pani dyrektor M.Niemyjska wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa ukończenia szkoły absolwentom Gimnazjum, Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz uczniom nauczanym indywidualnie. Podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w edukację i wspólnie spędzony czas w naszej szkole. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni także rodzice, którzy w minionym roku szkolnym współpracowali ze szkołą. Szczególne podziękowanie w postaci upominku za zaangażowanie w życie szkoły otrzymała pani Małgorzata Staszewska. Wielu uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia.

Nagrodę główną za szczególne zaangażowanie w życie szkoły, wzorowe zachowanie otrzymały Patrycja Kiedrowska oraz Weronika Różycka. Nagrodę Starosty za osiągnięcia sportowe na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim otrzymała Monika Wyrobek. Nagrodę Wzorowego Ucznia otrzymał Dominik Gaca. Nagrodę Pedagoga otrzymał Paweł Abramczyk. Specjalne wyróżnienie za fryzjerską pasję otrzymała Sandra Miller. Ponadto wielu uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia  za zaangażowanie w sport i czytelnictwo.Na koniec pani dyrektor  pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do następnej klasy, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!