509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

XXIII Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Ostrzeszów 7-8.04.2018r.

W dniaich 7-8.04.2018 roku w Ostrzeszowie podczas 54 Crossu Ostrzeszowskiego odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Biegach Przełajowych. Do Ostrzeszowa pojechało pięcioro zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskiem : Wiktoria Żłobecka, Patrycja Kiedrowska, Monika Wyrobek, Maciej Pankau i Eryk Mróz. W Ostrzeszowie zgłosiły się reprezentacje 12 województw i na starcie stanęło około 100 zawodniczek i zawodników rywalizujących w czterech kategoriach.

W kategorii dziewcząt młodszych 11 miejsce zajęła Wiktoria Żłobecka (rocznik 2001 i młodsi), Eryk Mróz zajął również 10 miejsce w biegu chłopców młodszych (rocznik 2001 i młodsi). W kategorii dziewcząt starszych Patrycja Kiedrowska przybiegła na 6 miejscu, natomiast Monika Wyrobek utrzymała swoją pozycję z poprzedniego roku i zajęła 2 miejsce natomiast w kategorii chłopców starszych Maciej Pankau zajął 24 miejsce. Opiekunem był pan  Mariusz Czerwiński.