509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Biegach Przełajowych Sępólno Krajeńskie

Dnia  27.03.2018 roku na stadionie CSiR w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Jesiennych Biegach Przełajowych Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Do zawodów zgłosiły się 102 zawodniczki i zawodników z dwunastu szkół naszego województwa: Koronowa, Tucholi, Karnowa, Grudziądza, Warlubia, Chełmży, Żnina, Sypniewa, Sępólna Krajeńskiego i trzy szkoły z Bydgoszczy. Przybyłych zawodników i ich trenerów przywitał organizator zawodów pan Mariusz Czerwiński, natomiast ceremonii otwarcia dokonał burmistrz Sępólna Krajeńskiego pan Waldemar Stupałkowski. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych wśród dziewcząt i chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim liczyła 9 uczniów.   Nasza drużyna zdobyła dwa medale w kategorii dziewcząt starszych Monika Wyrobek zajęła I miejsce a Patrycja Kiedrowska II, w kategorii chłopców młodszych Eryk Mróz V miejsce. W kategorii chłopców starszych V miejsce zajął Janek Brall . Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Odbyły się również dwa biegi integracyjne. Gdzie w kategorii młodszej zwyciężył Dominik Gaca w kategorii starszej Krystian Gruchała. Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii będzie reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski w Ostrzeszowie w dniach 7-8.04.2018.

Za wsparcie naszej imprezy serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim, Urzędu Miejskiego w Sępolnie Krajeńskim, Bankowi Spółdzielczemu w Sępólnie Krajeńskim, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Panu Michałowi Humerskiemu, Panu Aleksandrowi Niemczykowi i wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sępólnie Krajeńskim.