509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Wizyta Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim

Dnia 20.03.2018r grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli pani M. Tafelskiej i p. R. Bodzińskiej gościła w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Kraj. Przywitała nas p. Lucyna Welka, która przedstawiła nam temat spotkania. Przeprowadzono rozmowę kierowaną na temat Świąt Wielkanocnych. Uczestnicy przeglądając tematyczne książki szukali inspiracji. Każdy z uczniów w skupieniu z zaangażowaniem wykonywał swoją pracę tak, aby była ona jak najładniejsza.Ozdobiono kartki wybranymi przez siebie materiałami- uczniowie doskonalili własną inwencję twórczą. Okazało się, że w naszych uczniach drzemią ukryte talenty.

Każdy z nich „wyczarował” piękne kartki wielkanocne.Spotkanie przebiegało w miłej, sympatycznej atmosferze, a na koniec wszyscy zrobiliśmy sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Udaliśmy się również na pyszną pizzę. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w takich zajęciach.