509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

„Długopisem i węglem”

Dnia 2 marca 2018 r. zorganizowano wystawę zeszytów uczniowskich. Do konkursu o najładniejszy zeszyt przystąpiło 21 uczniów. Komisja złożona z uczniów klas SPdP wybrała najstaranniejsze i najładniejsze zeszyty przedmiotowe. Nagrodzono następujących uczniów:

W kategorii klas szkoły podstawowej

I miejsce – Mateusz Wojas

II miejsce – Hubert Siuda

III miejsce – Kamil Staszewski

wyróżnienie – Oliwia Błońska

W kategorii klas gimnazjalnych

I miejsce – Wiktoria Żłobecka

II miejsce – Weronika Różycka

III miejsce – Marcelina Grabarska

W kategorii klas szkoły przysposabiającej do pracy

I miejsce –Marcin Ojdowski

II miejsce – Mariola Piontkowska

III miejsce – Monika Wyrobek

Prezentacji zeszytów towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych węglem, a przedstawiających zabytki architektury i postacie historyczne. Autorami prac byli uczniowie VI klasy , I, II, III klasy gimnazjum oraz III klasy SPdP „C”.