509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

„Szklanka mleka w Naszej Szkole”

Pod takim hasłem odbył się w naszej szkole konkurs, którego celem jest promowanie oraz rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży zasad prawidłowego żywienia, w szczególności codziennego spożywania mleka i przetworów mlecznych. Prace miały mieć formę plakatu a ich tematyka musiała nawiązywać do programu „Szklanka mleka”.

Jego adresatami mogli być wyłącznie uczniowie szkół podstawowych.Komisja w składzie pani M.Radomska oraz pani R. Bodzińska w dniu 26.05.15r dokonały następującego wyboru: 

I miejsce plakat K. Staszewskiego

II miejsce plakat A. Kijek

III miejsce plakat M. Klucewicza

Przyznano także dwa wyróżnienia:

I plakat W. Żłobeckiej

II plakat P.Czajkowskiego.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i niespodzianki a dwie pierwsze prace zostały wysłane do Jabłonowa Pomorskiego , gdzie wezmą udział w dalszych eliminacjach konkursu, zorganizowanego przez firmę „AGROCOMEX”. Wszystkim uczniom, którzy wykonali plakat serdecznie dziękujemy  i gorąco polecamy picie mleka i jedzenie przetworów mlecznych. Na zdrowie !