509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Dzień Matki

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dnia 25.05.15r. odbył się z tej okazji uroczysty apel, którego organizatorami były panie K.Wargin oraz p.A. Kłodzińska. Wszyscy uczniowie wraz ze swoimi mamami oraz nauczycielami, zebrali się na sali gimnastycznej. Uczniowie poprzez wiersze, popisy artystyczne i wokalne, wyrazili swoją wdzięczność i miłość za trud i poświęcenie w ich wychowanie.

Gimnazjaliści  zaprezentowali umiejętności wokalne pod kierunkiem p.H.Czerwińskiej. Nie zabrakło także prezentacji muzycznych o zabarwieniu kabaretowym,publiczność bawiła się w rytmie muzyki,która stanowiła nieodłączny element inscenizacji. Mamy mogły obejrzeć przygotowany przez klasę  p.A. Kucmann program artystyczny, który jednocześnie wzruszał i rozbawiał. Następnie wystąpiła orkiestra "ZETA" przygotowana przez p. M.Kaźmierską, która wspaniale zaprezentowała swoje umiejętności gry na instrumentach w rytmie muzyki. Natomiast grupa teatralna „Chochliki” przedstawiła publiczności adaptację „Czerwone Kapturka. Na zakończenie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego:   " Marzenia mojej mamy”.

Wyniki:

I miejsce –Artur Szulc

II miejsce –Małgorzata Sałasińska

III miejsce –Dawid Chechła

Wyróżnienia: Michał Klucewicz, Mirosław Fąs

Należy podkreślić, że wszystkie prace konkursowe były wykonane z wielką starannością.Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział i za zaangażowanie.Tuż po konkursie miał miejsce poczęstunek dla mam oraz całej społeczności szkolnej.