509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Spotkanie z ciekawym człowiekiem

    Zgodnie z Planem Samorządu Uczniowskiego w dniu  20.05.2015r. odbyło się spotkanie dla klas gimnazjalnych i przysposabiających do pracy z przedstawicielem ciekawej profesji. Zaproszono pana Andrzeja Ossowskiego, który przez wiele lat pracował jako piekarz. Pan Ossowski przybliżył nam zawód piekarza opowiadając swoją historię od ucznia do właściciela. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali ciekawych opowieści zadając liczne pytania. Pan Andrzej chętnie odpowiadał i dyskutował o nurtujących młodzież zagadnieniach doradzając, aby każdy człowiek oprócz wykonywanej pracy zawodowej miał swoje pasje, które będą dawały mu radość oraz rozwijały jego zainteresowania.