509px-Herb Polski m

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/15

SAM 3917p 

 Tegoroczna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w poniedziałek 1 września o godz. 9:00. Inauguracji roku szkolnego dokonała pani dyrektor mgr Mirosława Niemyjska. Na wstępnie Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

W swoim wystąpieniu pani  dyrektor Mirosława Niemyjska omówiła organizację bieżącego roku oraz przypomniała zgromadzonym uczniom podstawowe zasady zachowania obowiązujące w szkole. Przedstawieni zostali również wychowawcy klas  oraz nauczyciele uczący w naszej szkole.W związku  z przypadającą 75 rocznicą wybuchu II wojny światowej, Pani Dyrektor przypomniała o tragicznych wydarzeniach z tego okresu. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem złożyli wiązankę  kwiatów na grobach  żołnierzy na cmentarzu przy kościele. Na koniec spotkania Dyrektor Szkoły życzyła wszystkim zebranym zdrowia oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

 

ddddddddddddddddddddd