509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 19 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w stołówce szkolnej. Na uroczystości zebrali się wszyscy uczniowie, rodzice,  nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Uczniowie prezentowali wiersze, piosenki oraz układy taneczne w części artystycznej. Uroczyste wręczenie dyplomów przeprowadziła pani vice dyrektor Aneta Kantak gratulując i wręczając dyplomy uznania dla uczniów kończących szkołę.

Uroczystości towarzyszyło wzruszenie ze względu pożegnanie pani Barbary Boguckiej. Pani Basia została obdarowała kwiatami i podziękowaniami za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej  szkoły. Na zakończenie pani vicedyrektor Aneta Kantak przypomniała o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz życzyła wszystkim zgromadzonym udanych wakacji letnich.