509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Rowerowy tor przeszkód

W poniedziałek 27 maja uczniowie wzięli udział już w II Rowerowym torze przeszkód. Musieli pokonać 4 główne przeszkody tj.: slalom, ósemkę, jazdę pomiędzy pachołkami pionowymi  i poziomymi. Dodatkowym utrudnieniem na torze były znaki drogowe, do których trzeba było się dostosować. Chłopcy, którzy najszybciej  i prawie  bezbłędnie przejechali drogę pokazali wszystkim wysoki poziom swoich umiejętności. I miejsce wywalczył Igor Sommerfeld, II miejsce - Mateusz Kotek, III miejsce zajął Fabian Bronowicki.

Pozostali uczestnicy odważnie i z pasją podeszli do zadania. Inne dzieci okazały się dobrymi kibicami, dopingując swoim kolegom. Nagrody rzeczowe i dyplomy odebrały z rąk organizatora – Justyny Zakrzewskiej. Do zobaczenia za rok.