AKTUALNOŚCI - Więcbork

Akcja ekologiczna

W listopadzie  2018  r.  nasza szkoła brała udział w Akcji Ekologicznej „ Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”, której Organizatorem jest Green Office Ecologic sp. z o. o.
Celem Akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat zasad postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz praktyczne przeciwdziałanie zanieczyszczeniu Ziemi tym sprzętem, poprzez organizację zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W zbiórce zebraliśmy:
-  665  kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i otrzymaliśmy  bon w wysokości  133  zł  ( brutto) do wykorzystania na nagrody rzeczowe.
Zakupiliśmy trzy  komplety głośników do komputerów, które przekazaliśmy do  świetlicy szkolnej, biblioteki oraz do klasy przysposabiającej do pracy. BRAWO MY !
W zbiórce zebraliśmy:
Zakupiliśmy trzy  komplety głośników do komputerów, które przekazaliśmy do  świetlicy szkolnej, biblioteki oraz do klasy przysposabiającej do pracy. BRAWO MY!