509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Bal Karnawałowy 2019

W dniu 10 stycznia, jak co roku tradycyjnie przed feriami odbył się szkolny bal karnawałowy. Pięknie przygotowana i udekorowana sala, wyjątkowo róznorodne przebrania karnawałowe uczniów, nadały bardzo wesoły  i przyjazny charakter imprezy. Tradycyjnie bal otworzyliśmy wspólnym tańcem Polonezem. Uczniowie przebrani mieli okazję zaprezentowac swoje stroje karnawałowe w pokazie mody. Goścmi specjalnymi byli uczniowie ze SP nr 1 oraz z CKZiU z utworem w nowej aranżacji obejmujacej  instrument klasycznym oraz  współczesną technologię komuterową. 

Kolejnym gościem specjalnym był zespół "Fantazja" z repertuarem muzyki disco-polo.  Skład zespół Fantazja obejmuje wokalistę oraz zespoł taneczny. Znane utwory w wykonaniu Radka poderwały do zabawy wszystkich uczestników. Nie zabrakło również konkursów i wspólnych tańców tj. makarena. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację balu. Bal przygotowała pani Sylwia Świerczewska-Łaznowska oraz pani Justyna Zakrzewska.