509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Wigilia szkolna

 

21 grudnia jak każdego roku odbyła się Jasełka szkolna. Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką nauczycieli.  W pięknie udekorowanej sali zebrali się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły. Uczniowie prezetowali się w pięknych strojach i w wyjątkowej scenerii.

Zaangażowanie młodych aktorów i nauczycieli przygotowujacych przedstawienie opłaciło się, gdyż wszyscy byli poruszeni a przedstwienie wywarło duże wrażenie. Nauczyciele zaangażowani w Jasełkę szkolną to pani Bernadeta Strzelczyk oraz pani Dorota Ledworowska. 

Uczniowie zaprezetowali się również w wesołym świątecznym tańcu w czapkach Św. Mikołaja. Taniec przygotowała pani Danuta Gruszczyńska.

Na zakończenie spotkania odbył się koncert piosenek świątecznych w wykonaniu uczniów. Młodzi zdolni wokaliści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Koncert przygotowała pani Sylwia Świerczewska-Łaznowska. Spotkanie jak zawsze było wyjątkowe i wprowadziło wszystkich uczestników w świąteczny nastrój. Pani vicedyrektor Aneta Kantak podziękowała uczniom, nauczycielom za zaangażowanie i zorganizowanie spotkania. Złożyła również najlepsze życzenia świąteczne na zbliżające się święta. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie, rodzice wraz z wychowawczami klas udali się na wigilię do klas.