509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

XXV Kamieńskie Integracyjne Spotkanie Twórcze KIST 2018

 

Dnia 25 października 2018 r. w MGOK w Kamieniu Krajeńskim odbyły się XXV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze „KIST 2018”. Artyści zaprezentowali niepowtarzalne programy artystyczne: taniec, piosenki, przedstawienia teatralne.
W tegorocznych Spotkaniach Integracyjnych wzięli udział : Warsztat Terapii Zajęciowej z Sępólna Krajeńskiego, Zespół Szkół nr 2 z Sępólna Krajeńskiego, Zespół Szkół Nr 2 z Sępólna Krajeńskiego Oddziały Zamiejscowe z Więcborka, Środowiskowy Dom Samopomocy z Więcborka,  Środowiskowy Dom Samopomocy z Tucholi oraz Dom Pomocy Społecznej z Kamienia Krajeńskiego i Bożenkowa. Z naszej szkoły wystąpił zespół taneczny „Magnolia”w składzie : Samanta Migawa, Bożena Domagała, Aleksandra Marzec, Julia Kaczorek, Kinga Zabrocka i Wiktoria Sobierajska, który zaprezentował się w tańcu z parasolami do utworu „Deszczowa piosenka” oraz w tańcu ze wstążkami do utworu „Halleluja”.

Nasz występ bardzo się podobał, otrzymaliśmy wiele gratulacji od publiczności KIST. Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki,  a dyrektorzy placówek i szkół dyplomy oraz pamiątkowe zegary. Pan Dyrektor Ireneusz Bona gorąco podziękował wszystkim uczestniczącym placówkom w KIST za ten i za wszystkie 25 lat. Impreza tradycyjnie zakończyła się słodkim poczęstunkiem i wspólną dyskoteką. Występy przygotowała  pani Danuta Gruszczyńska.