509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Wycieczka Zespołu Rewalidacyjno-Wychowawczego do Myślęcinka do ZOO

 Dnia 20 września 2018 r odbyło się spotkanie integracyjne uczniów ZRW-ego wraz z rodzicami i opiekunami do ZOO w Myślęcinku. Mogliśmy zobaczyć wiele gatunków zwierząt. Najpierw zwiedzaliśmy terrarium, w którym były węże, jaszczurki, żaby, pająki, patyczaki, gady i płazy. W akwariach obserwowaliśmy różne gatunki ryb, a w motylarni piękne motyle. Kolejnym etapem zwiedzania  były zwierzęta i ptaki żyjące w Polsce i na świecie. Największe wrażenie na wszystkich wywarł tygrys.

Podobały się również emu, kangury, niedźwiedzie brunatne, żubry, daniele, osiołki, lamy, strusie, rysie, dziki, kucyki i kozice. Dopisała nam piękna słoneczna pogoda . Zadowoleni i pełni wrażeń  wróciliśmy do szkoły.
Organizatorem wycieczki była pani D. Gruszczyńska.