509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Centrum Zabaw i Trampolin w Bydgoszczy

W dniu 25 września 2018 r. udaliśmy się do nowoczesnego obiektu jakim jest „Park Trampolin”. To coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, świetne miejsce zarówno na zabawę jak i na trening. Pod okiem instruktora i opiekunów uczniowie korzystali z szeregu atrakcji między innymi ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych, karuzeli, zjeżdżalni, basenów wypełnionych kulkami i basenów z gąbkami. Skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa ale także doskonałe ćwiczenia dla mięśni nóg, rozwijające koordynację i ogólną sprawność ruchową.

Skoki takie chronią przed wadami postawy. To sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego. Pobyt w Centrum Zabaw i Trampolin sprzyjał integracji uczniów i rozwijał ich zainteresowania sportowe. Uczniowie pełni nowych wrażeń i w dobrych humorach wrócili do szkoły. Organizatorem wyjazdu była pani Danuta Gruszczyńska.