SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Jesień w SOSW :)

W Październiku odbyło się spotkanie pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły", dziękujemy za przekazaną wiedzę praktyczną i teoretyczną dotycząca bezpiecznego poruszania się na drodze.

Szkolne konkursy plastyczne w październiku i listopadzie:

"Grzybobranie"

"Mam wybór- szczepię się"

"Jesienne drzewo"

"Symbol Narodowy"

Konkurs MGOK:

"Prymas Polski Stefan Wyszyński w oczach dzieci i młodzieży"

Ogólnopolski konkurs plastyczno- literacki:

"Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie"- Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Wspólnie dla lasu 2021!

Uczniowie naszego ośrodka włączyli się w akcję sadzenia drzew w Nadleśnictwie Runowo Krajeńskie!!! Brawo My :)

1 Listopada

Uczniowie klas SPDP przygotowywali na zajęciach wiązanki na 1 Listopada. Dziekękujemy za zaangażowanie :)

Sala Doświadczania Świata w naszej placówce!

Przy współpracy ze Stowarzyszeniem Szansa mamy nową SALĘ DOŚWIADCZANIA ŚWIATA, sfinansowaną dzięki Projektowi dofinansowanemu Narodowego Instytutu  Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021- 2030. BRAWO MY :)

Serdeczne podziękowania dla Fabryki Mebli Biurowych MDD w Sępólnie Krajeńskim, za obdarowanie naszej placówki meblami w szczególności za blaty do ławek szkolnych :) Dziekujemy!!!

ddddddddddddddddddddd