509px-Herb Polski m

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Wrzesień w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Więcborku

08.09.2021r.

Odbył się Festiwal Piosenki Turystycznej dla Osób Niepełnosprawnych w Więcborku w którym wzięliśmy udział. Były super tańce, poczęstunek i znakomita integracja :) Otrzymaliśmy dyplom za Osobowość Artystyczną! :)

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

11.09.2021r.

Odbyła się wycieczka rowerowa do zagrody wiejskiej w Suchorączku. Był to bardzo udany, wspólnie czas :) Karmiliśmy alpaki, konie, oglądaliśmy piękne kwiaty. Wycieczka rowerowa to super spędzony aktywnie czas!

 

11.09.2021r.

Firma GABI BIS obdarowała naszą placówkę darami, które będą wykorzystywane w salach lekcyjnych i częściach wspólnych szkoły :)

Serdecznie dziękujemy :)

 

ddddddddddddddddddddd