509px-Herb Polski m

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Drodzy Rodzice - bezpłatne webinary edukacyjne

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Małyssak serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” w ramach konkursu Wspieranie rodzin w pełnieniu funkcji rodzicielskich Urzędu Marszałkowskiego Wojeówdztwa Kujawsko-Pomorskiego.

W roku 2021 przez kolejne miesiące od kwietnia do listopada rodzice będą mogli wziąć udział w 11 bezpłatnych webinarach z psycholożkami i pedagożkami, a wszystko po to, aby satysfakcja z życia rodzinnego, relacje w rodzinie, kontakt z dziećmi – stawały się pełniejsze.

Jak to możliwe?

Webinary projektu „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” są możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wkładowi pracy społecznej członków i wkładowi środków Stowarzyszenia Małyssak.

Tematyka bezpłatnych webinarów: o asertywności i elastyczności rodzicielskiej, o dbaniu o siebie i relacje z dziećmi w czasie pandemii, o tym jak wychować dziecko, które potrafi dbać o swoje granice, o empatii dla siebie jako rodzica, o radzeniu sobie z rodzicielską i dziecięca złością, o adaptacji do przedszkola, o tym jak kreatywnie spędzać czas z dziećmi na świeżym powietrzu, o kreatywnych zabawach w domu z dziećmi.

Już ruszyły zapisy na pierwsze bezpłatne webinary:

https://stowarzyszenie.malyssak.pl/spotkania-online/

Na wszystkie webinary obowiązuje rejestracja na podstronach konkretnych webinarów. 

Aby wziąć udział w webinarze należy posiadać dostęp do urządzenia z internetem i przeglądarką internetową. Podczas spotkania prowadząca/y prezentuje treści, a uczestniczy mogą zadawać pytania poprzez czat tekstowy. 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU