509px-Herb Polski m

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Drodzy Rodzice - Nauczanie zdalne

Więcbork, 26.03.2021r

Drodzy Rodzice,

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oddział w Więcborku przechodzi całościowo na nauczanie zdalne w dniach 29-31.03.2021r oraz w dniach 7-9.04.2021 r ze względu na pogarszający się stan epidemiczny w kraju. Nauczanie indywidualne również będzie odbywać się w formie zdalnej. Szczegółowy pan zajęć/ łączeń zostanie przekazany przez wychowawców klas. Lekcje będą odbywać się online poprzez wypracowane dotychczas dostępne komunikatory.

Pedagog szkolny pełni dyźur telefoniczny codziennie od godz. 9.00 - 11.00, kontakt poprzez wychowaców klas. 

W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej będą podejmowane dalsze decyzje odnośnie funkcjonowania szkoły. 

Zapraszamy do śledzenia strony facbooka SOSW oddział w Wiecborku. 

Z poważaniem

Sylwia Świerczewska-Łaznowska

Wicedyrektor SOSW