SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Zakończenie roku 2019/2020

Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Zakończył się rok szkolny 2019/2020 i rozpoczynają się wakacje. Ten rok szkolny był inny ze względu na pandemię wirusa SARS-CoV-2. Przejście na nauczanie zdalne było dużym wyzwaniem. Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice sprostali nowym wymaganiom. Uczniowie bardzo dzielnie pracowali w domach a zadnia realizowane były z dużym zaangażowaniem. Uczniom należą się za to ogromne brawa!
Dziękuje Rodzicom za pomoc i wsparcie swoich pociech podczas nauczania na odległość oraz za współpracę z nauczycielami w ramach realizacji zdalnego nauczania.

Dziękuje Nauczycielom za zaangażowanie i kreatywność w ramach organizacji nauczania zdalnego.

Życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji, wspaniałych letnich dni oraz szczęśliwego powrotu do szkoły po wakacjach.
Do zobaczenia w szkole 1 września!

wicedyrektor szkoły
Sylwia Świerczewska-Łaznowska