AKTUALNOŚCI - Więcbork

Informacja o kontynuacji ogólnopolskiego strajku szkół

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że kontynuujemy ogólnopolski strajk szkół. Jeśli zapadnie decyzja w zarządzie Głównym ZNP w Warszawie o zakończeniu lub przerwaniu strajku, natychmiast Państwa powiadomimy. Prosimy o wyrozumiałość w tej szczególnej dla szkoły sytuacji.

Informacja w sprawie wycieczki

Informacja w sprawie wycieczki krajoznawczej do Golubia-Dobrzynia

Ze względu na trwający ogólnopolski strajk, wycieczkę do Golubia-Dobrzynia planujemy na 14 czerwca 2019 r. Dziękujemy za zrozumienie.

Egzaminy ósmoklasisty 2019

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 15 kwietnia w naszej szkole rozpoczynają się egzaminy ósmoklasisty i potrwają do środy 17 kwietnia.
Harmonogram zdawanych egzaminów jest następujący:
• 15 kwietnia (poniedziałek) - egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Początek testu o godzinie 9:00
• 16 kwietnia (wtorek) -egzamin ósmoklasisty z matematyki. Początek tekstu o godzinie 9:00
• 17 kwietnia (środa) - egzamin ósmoklasisty z języka obcego. Początek testu o godzinie 9:00.
Egzamin rozpoczyna się o godz. 9.00, uczniowie przychodzą do szkoły ok. godz. 8.00
Życzymy uczniom powodzenia!

Na skraju lasu

Uwaga! Już wkrótce rozpoczynamy nowy projekt „Na skraju lasu” współfinansowany przez Powiat Sępoleński. Czeka nas piknik z mnóstwem atrakcji min. stymulacja polisensoryczna w naturalnym środowisku, hipoterapia indywidualna, przejazdy bryczką, zabawy terenowe. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych „Przyroda i przygoda w obiektywie”. Do zobaczenia!

Akcja ekologiczna

W listopadzie  2018  r.  nasza szkoła brała udział w Akcji Ekologicznej „ Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”, której Organizatorem jest Green Office Ecologic sp. z o. o.
Celem Akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat zasad postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz praktyczne przeciwdziałanie zanieczyszczeniu Ziemi tym sprzętem, poprzez organizację zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...