AKTUALNOŚCI - Więcbork

Kino Visa zaprasza!

W dniu 27 września chętni uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku na seans filmowy "Angry birds 2".

Ogłoszenie RR

W dniu 3.10.2019r. o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie Rady Rodziców  przy ZS Nr2 w Sepólnie Kraj. oddziały w Więcborku. Zapraszamy.

Wycieczka do Eksperymentarium

W dniu 25 września odbyła się szkolna wycieczka do Eksperymentarium w Chojnicach oraz do ZOO w Canpolu. Organizatorem wycieczki była p. D. Gruszczyńska.

Pracownia kulinarna w ŚDS

W tym roku szkolnym kontunuowany jest szkolny program "W Dorosłośc", który realizowany jest we wspólpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Więcborku. Nasi uczniowie wraz z wychowawcą klasy p. S. Świerczewska-Łaznowską odwiedzili pracownie kulinarną gdzie pod czujnym okiem pani Ewy pestowali śliwki a następnie przygotowali i smakowali pyszne powidła śliwkowe. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia za miesiąc.

Nowy korytarz :)

W nowym roku szkolnym udało się przeprowadzic remont korytarza szkolnego. Korytarz został wyposażony w nowe ramy, linki do wieszania prac uczniowski. Na korytarzu w centralnym miejscu widnieje również napis z nazwą szkoły wykonany przez ŚDS w pracowni stolarskiej oraz pas farby tablicowej do pisania. Pieniądze wyjorzystane w remoncie zostały przekazane przez Radę Rodziców działająca przy naszej szkole. Serdecznie dziekujemy. Nowy korytarz cieszy teraz nasze oczy :) Linki czekają na nowe prace naszych uczniów. Prace na nowościami na naszym korytarzu nadzorowała p. S.Świerczewska-Łaznowska.