509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w ZS nr 2 w Więcborku odbyło się w dniu  22 czerwca 2018 r. o godz. 9 00.  W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Uczniowie na tę okazję przygotowali bogaty program artystyczny. Uczniowie wysłuchali także porad jak bezpiecznie spędzic wakacje. Pani wicedyrektor Aneta Kantak wręczyła świadectwa ukończenia szkoły absolwentom oraz podziękowała wszystkim za wspólnie spędzony rok w naszej szkole. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni  rodzice, którzy w minionym roku szkolnym współpracowali ze szkołą. Na zakończenie uroczystości składaliśmy sobie  życzeniami bepiecznego wypoczynku, radości z czasu wolnego i samych radosnych doświadczeń wakacyjnych. Do zobaczenia po wakacjach :)

Czytaj więcej...

Sportowy dzień

 

W dniu 21 czerwca obchodziliśmy Szkolny Dzień Sportu. Podczas imprezy wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich grach, zabawach oraz konkurencjach sportowych. Cała impreza miała charakter plenerowy i odbyła się na terenie za szkołą. Organizatorem dnia był pan Maciej Lipiński.

Czytaj więcej...

Basen :)

 

W dniu 19 czerwca 2018 r. odbył się kolejny wyjazd na basen Laguna do Złotowa dla uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami. Uczestnicy wyjazdy korzystali z atrakcji basenowych takich jak: niecka basenowa wraz ze zjeżdżalnią, jacuzzi, sprzęt do nauki pływania oraz z toru pływackiego na basenie sportowym. Po zakończeniu na wszystkich czekał poczęstunek: pyszna drożdżówka oraz napój.

Czytaj więcej...

Z wizytą w gospodarstwie ogrodniczym w Suchorączku

 

W środę 13 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli ogromną przyjemność gościć w gospodarstwie Panstwa Fryziak. Pani Monika przybliżała obecnym hodowle alpaków i koni oraz etapy wzrostu roślin.  Każdy uczeń miał szanse samodzielnie zasiać koperek i posadzić pomidory. Dużą atrakcją dla uczniów okazał się spacer z alpakami. Na koniec spotkania Pani Monika sprawiła niespodziankę i obdarowała wszystkich pięknymi kwiatami.To był bardzo ciekawie spędzony czas.

Czytaj więcej...

III Festiwal Piosenki Turystycznej

12 czerwca 2018 r. na scenie  w Lasku Miejskim w Więcborku odbył się III Ffestiwal Piosenki Turystycznej  dla Oosób iepełnosprawnych. Nasza szkoła licznie uczestniczyła w Festiwalu. Uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział w zabawach, tańcach i atracjach przygotowanych na Festiwal. Organzatorem Festiwalu było Stowarzyszenie "Kierunek Więcbork", oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Więcborku

Czytaj więcej...