SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY

AKTUALNOŚCI - Więcbork

Wrzesień w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Więcborku

08.09.2021r.

Odbył się Festiwal Piosenki Turystycznej dla Osób Niepełnosprawnych w Więcborku w którym wzięliśmy udział. Były super tańce, poczęstunek i znakomita integracja :) Otrzymaliśmy dyplom za Osobowość Artystyczną! :)

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

11.09.2021r.

Odbyła się wycieczka rowerowa do zagrody wiejskiej w Suchorączku. Był to bardzo udany, wspólnie czas :) Karmiliśmy alpaki, konie, oglądaliśmy piękne kwiaty. Wycieczka rowerowa to super spędzony aktywnie czas!

11.09.2021r.

Firma GABI BIS obdarowała naszą placówkę darami, które będą wykorzystywane w salach lekcyjnych i częściach wspólnych szkoły :)

Serdecznie dziękujemy :)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

SOSW oddział zamiejscowy w Więcborku, Al. 600-lecia 9

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego z wychowawcami klas, które odbędzie się w przydzielonych salach lekcyjnych w dniu 01.09.2021r. o godzinie 9.00.
SP wejście główne (od strony sekretariatu).
SPDP wejście boczne (od strony stołówki).
Świetlica czynna tylko w godzinach dowozów organizowanych przez BOOS Więcbork.
Przypominamy o wytycznych MEiN, MZ, GIS w częściach wspólnych budynku szkoły jest obowiązek zakrywania ust i nosa (maseczka), dezynfekcja rąk.

Informacje sekretariat: tel. 52 389 66 67

Spotkania z Rodzicami dotyczące organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2021/2022 odbędą się o godzinie 16.00 w przydzielonych klasach zgodnie z harmonogramem:

SP - 3  września 2021r./ piątek

SPDP - 6 września 2021r./ poniedziałek

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w piątek 25 czerwca o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy uczniów z rodzicami na plenerowe zakończenie roku szkolnego za budynkiem szkoły, następnie zapraszamy na spotkanie w klasach z wychowawcami z zachowaniem reżimu sanitarnego.

(20+) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sępólno Kraj. oddział w Więcborku | Facebook

Drodzy Rodzice - bezpłatne webinary edukacyjne

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Małyssak serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” w ramach konkursu Wspieranie rodzin w pełnieniu funkcji rodzicielskich Urzędu Marszałkowskiego Wojeówdztwa Kujawsko-Pomorskiego.

W roku 2021 przez kolejne miesiące od kwietnia do listopada rodzice będą mogli wziąć udział w 11 bezpłatnych webinarach z psycholożkami i pedagożkami, a wszystko po to, aby satysfakcja z życia rodzinnego, relacje w rodzinie, kontakt z dziećmi – stawały się pełniejsze.

Jak to możliwe?

Webinary projektu „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” są możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wkładowi pracy społecznej członków i wkładowi środków Stowarzyszenia Małyssak.

Tematyka bezpłatnych webinarów: o asertywności i elastyczności rodzicielskiej, o dbaniu o siebie i relacje z dziećmi w czasie pandemii, o tym jak wychować dziecko, które potrafi dbać o swoje granice, o empatii dla siebie jako rodzica, o radzeniu sobie z rodzicielską i dziecięca złością, o adaptacji do przedszkola, o tym jak kreatywnie spędzać czas z dziećmi na świeżym powietrzu, o kreatywnych zabawach w domu z dziećmi.

Już ruszyły zapisy na pierwsze bezpłatne webinary:

Na wszystkie webinary obowiązuje rejestracja na podstronach konkretnych webinarów.

Aby wziąć udział w webinarze należy posiadać dostęp do urządzenia z internetem i przeglądarką internetową. Podczas spotkania prowadząca/y prezentuje treści, a uczestniczy mogą zadawać pytania poprzez czat tekstowy.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Drodzy Rodzice - nauczanie zdalne 12-16 kwietnia

Drodzy Rodzice,

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym kontynuujemy nauczanie zdalne w dniach 12-16.04.2021r ze względu na duże zagrożenie epidemiologiczne. Nauczanie indywidualne odbywać się będzie również w formie zdalnej. Forma nauczania zdalnego bez zmian w dotychczasowej sprawdzonej formie.

W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej będą podejmowane dalsze decyzje odnośnie funkcjonowania szkoły.

Sylwia Świerczewska-Łaznowska

wicedyrektor