509px-Herb Polski m

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

AKTUALNOŚCI - Sępólno Krajeńskie

XXIII Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Ostrzeszów 7-8.04.2018r.

W dniaich 7-8.04.2018 roku w Ostrzeszowie podczas 54 Crossu Ostrzeszowskiego odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Biegach Przełajowych. Do Ostrzeszowa pojechało pięcioro zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskiem : Wiktoria Żłobecka, Patrycja Kiedrowska, Monika Wyrobek, Maciej Pankau i Eryk Mróz. W Ostrzeszowie zgłosiły się reprezentacje 12 województw i na starcie stanęło około 100 zawodniczek i zawodników rywalizujących w czterech kategoriach.

Czytaj więcej...

Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2018-2019

Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Biegach Przełajowych Sępólno Krajeńskie

Dnia  27.03.2018 roku na stadionie CSiR w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Jesiennych Biegach Przełajowych Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Do zawodów zgłosiły się 102 zawodniczki i zawodników z dwunastu szkół naszego województwa: Koronowa, Tucholi, Karnowa, Grudziądza, Warlubia, Chełmży, Żnina, Sypniewa, Sępólna Krajeńskiego i trzy szkoły z Bydgoszczy. Przybyłych zawodników i ich trenerów przywitał organizator zawodów pan Mariusz Czerwiński, natomiast ceremonii otwarcia dokonał burmistrz Sępólna Krajeńskiego pan Waldemar Stupałkowski. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych wśród dziewcząt i chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim liczyła 9 uczniów.   Nasza drużyna zdobyła dwa medale w kategorii dziewcząt starszych Monika Wyrobek zajęła I miejsce a Patrycja Kiedrowska II, w kategorii chłopców młodszych Eryk Mróz V miejsce. W kategorii chłopców starszych V miejsce zajął Janek Brall . Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Odbyły się również dwa biegi integracyjne. Gdzie w kategorii młodszej zwyciężył Dominik Gaca w kategorii starszej Krystian Gruchała. Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii będzie reprezentować nasze województwo na Mistrzostwach Polski w Ostrzeszowie w dniach 7-8.04.2018.

Czytaj więcej...

POWIATOWY KONKURS NA WIELKANOCNE CIASTO

Dnia 27 marca 2018r. po raz pierwszy wzięliśmy udział w powiatowym konkursie na wypiek wielkanocny zorganizowanym przez Zespół Szkół w Sypniewie.Nasza klasa w składzie: Maciej Pankau, Marcin Ojdowski, Jan Brall i Dawid Rach przygotowała mazurka według staropolskiego przepisu. Mazurek po ozdobieniu orzechami rodzynkami i kandyzowanymi owocami prezentował się i smakował tak dobrze, że Komisja Konkursowa przyznała nam I miejsce

Czytaj więcej...